AUTOKASACJA CZĘSTOCHOWA

Jeśli Twój samochód nie nadaje się do dalszego użytku lub jest zdewastowany, poddaj go legalnej autokasacji w naszej firmie! Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się autokasacją i złomowaniem aut w Częstochowie i całym województwie śląskim.

NAJWIĘKSZY SKUP SAMOCHODÓW W CZĘSTOCHOWIE I NA  ŚLĄSKU
DOJAZD NA MIEJSCE I ODBIÓR AUTA

FORMULARZ WYCENY


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Skup aut Częstochowa.

AUTOZŁOMOWANIE CZĘSTOCHOWA

Jedną z działalności naszej firmy jest recykling samochodów oraz autokasacja Częstochowa.

Od lat realizujemy usługi z zakresu kasacji aut w Częstochowie dla swoich stałych, jak i nowych Klientów.

Jeśli chcesz zezłomować swój samochód lub sprzedać go za gotówkę, niezwłocznie skontaktuj się z naszą firmą i naszymi wykwalifikowanymi pracownikami. Nie interesuje nas stan samochodu, jego przebieg i marka. Jesteśmy zainteresowani każdym modelem.

CZĘSTOCHOWA – AUTOKASACJA

Dla każdego uczestnika ruchu drogowego przychodzi taki moment w życiu, że pojazd odmawia już posłuszeństwa. Niejednokrotnie jesteśmy także uczestnikami kolizji lub wypadku, które powodują, że z naszego samochodu pozostaje tylko wrak. Bardzo często Kierowcy nie zdają sobie sprawy, że i na takim aucie można zarobić. Jak? ano najprościej poddać go procesowi autokasacji. Nasza firma zajmująca się autozłomowaniem w Częstochowie w legalny sposób poddaje pojazdy autokasacji, tym samym przestrzegając wszelkich przepisów i norm środowiskowych. Ponadto otrzymują Państwo zaświadczenie o złomowaniu, dzięki któremu wyrejestrujecie Państwo samochód w wydziale komunikacji.

Jeśli posiadacie samochód nienadający się do dalszej eksploatacji zadzwońcie do nas! Przyjedziemy i odbierzemy samochód naszą autolawetą.

TA STRONA MOŻE PRACOWAĆ DLA CIEBIE!

Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem tej strony internetowej, napisz!

biuro@agencjareklamowawarszawa.pl

DOŁĄCZ DO NAS!

autocentrumgroup.pl